Náš spolek PILGRIM uskutečnil od 10.-15. srpna letošního roku v Ekocentru Rychleby u Javorníka ve Slezsku a v Tančírně v Račím údolí svůj v pořadí pátý seminář Potulné univerzity přírody, tentokrát nazvaný „Vše kolem mne jako já žije, cítí … cesty k regenerativní kultuře“. Zabývali jsme se v něm otázkou, jak se od současného ničení ekosystémů, vymírání druhů a změny klimatu posunout…